Värsked tööpakkumised

Lapsehoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238551

Tööpakkumise number

238551

Töö kirjeldus

Lapsehoidja põhiülesanded on arendavate tegevuste planeerimine ja läbiviimine koos teiste hoidjatega, laste abistamine igapäeva toimingute juures, laste turvalisuse tagamine, suhtlus lapsevanematega.

Nõudmised kandidaadile

Otsime inimest kellel on soov tegeleda lastega ja kes omab kutsetunnistust. Soovitav on eelnev töökogemus, kuid see ei ole määrav. Isikuomadustest peame oluliseks kohusetundlikkust, loomingulisust, avatust, ausust, siirust, soojust, pealehakkamist ja stressitaluvust.

Pakume toredat ja kokkuhoidvat väikest kollektiivi, paindlikku töögraafikut ning konkurentsivõimelist töötasu. Sobivusel võimalus ametikõrgenduseks (hoidjast juhatajaks).

Lisainfo

Helista julgelt ja küsi lisainfot!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
5. september 2011
Brutopalk:
Alates 529.78 EUR kuus

Kullapai Lastehoid pakub lapsehoiu teenust 1,5 - 5 aastastele Tallinna Kesklinnas. Asume hubases, ruumikas ja kaunis eramajas. Oma kollektiivi ootame hakkajat ja kohusetundlikku hoidjat, kes saaks tööle asuda hiljemalt oktoobri alguses. Vajalik on kutsetunnistuse olemasolu, sest seda nõuab seadus.