Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #359141

Lapsehoidja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Me otsime oma meeskonda rõõmsameelset lapsehoidjat, kelle tööülesandeks on laste eest hoolitsemine, õppe- ja kasvatustegevuse ettevalmistamine ja läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik erialane haridus ja töökogemus lastega; rõõmsameelne; lapsesõbralik, südamlik, aktiivne ja initsiatiivne. Kasuks tuleb vene keele ja inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume meeldivat keskkonda lastega töötamiseks, sõbralikku kollektiivi, väikest laste rühma ja konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#359141

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. november 2014
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2014

Karu Nuti Lastehoid tegutseb lastehoiu teenuste osutamisega Tallinna kesklinnas. Lastehoid on orienteeritud iga lapse varasele igakülgsele arendamisele.

Vaata rohkem