Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138537

Lapsehoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse lapsehoidjat 2-aastasele poisile. Laps käib lasteaias, esialgu poole päeva kaupa. Kuna ta käib lasteaias esimest aastat, siis on ta küllalt tihti haige (kerge nohu/köha). Lapsehoidjat vajame nendeks aegadeks, kui laps lasteaias käia ei saa - haigusperioodidel terveks tööpäevaks, lasteaiapäevadel esialgu pooleks päevaks (kl 12-17). Hoidmine soovitavalt lapse kodus. Laps on rõõmus, väga aktiivne, samas iseloomuga tüüp ja omab kõigest oma arvamust.

Ootused kandidaadile

Eelnev kogemus väikeste lastega
Positiivne ellusuhtumine
Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
Kannatlik meel

Ettevõte pakub

Aktiivset ja vaheldusrikast ajaveetmist toreda lapsega.
Mõistlikku tööandjat
Head töötasu

Lisainfo

Positiivse ellusuhtumisega ja diskussioonialtil lapsehoidjal kontakteeruda tel 52 87567 või e-mailil rutaeier(at)gmail.com. NB! Lapsehoidja leidmisega on meil väga kiire!

Tööpakkumise number
#138537

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Lapsehoidja