Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195234

Lapsehoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Perekond otsib enda 3 aastasele tütrele täiskohaga lapsehoidjat (2010 lõpuni). Lapsehoidja töö eesmärgiks oleks:

  • lapse arendamine eakohaste tegevuste kaudu;
  • lapse hooldamine;
  • tema tervisliku seisundi jälgimine;
  • turvalise keskkonna tagamine;
  • lapsega õues jalutamine;
  • vajadusel lapsele söögi valmistamine;

Ootused kandidaadile

  • vanus 25-60
  • juhiload;
  • NÕUTAV EELNEV TÖÖKOGEMUS: lapsehoidjana, lasteaiakasvatajana või koolieelse lasteasutuse õpetajana;

Sobiv kandidaat on:
  • sõbralik ja avatud inimene;
  • hea pingetaluvusega;
  • kohusetundlik ja usaldusväärne;
  • füüsiliselt terve;
  • valdab eesti keelt;

Kasuks tuleb isikliku sõiduauto kasutamise võimalus;

Hubast töökeskkonda, vaheldusrikast tööd ja korralikku palka.

Lisainfo

  • Töö asukoht Tallinna Lennujaama vahetus läheduses;
  • Tööaeg E-R 8:30-18:00;

Tööpakkumise number
#195234

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Lapsehoidja