https://www.cvkeskus.ee/61748

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61748

Lapsehoidja Kreekasse

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

5liikmeline pere. Lapsed 6- ja 4-aastane, üks laps 5kuune. Töö 6 päeva nädalas.


Ootused kandidaadile

  • hea lapsehoidmise ja koduste tööde kogemus


Ettevõte pakub

  • palk 9500 kr neto
  • tasuta toit
  • tasuta omaette elamispind samas majas


Tööpakkumise number
#61748
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lapsehoidja Kreekasse
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!