Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #196797

Lapsehoidja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lapsehoidja ülesanne on kaasa aidata lapse füüsilisele, emotsionaalsele, intellektuaalsele ja sotsiaalsele arengule läbi erinevate arendavate tegevuste, lähtudes lapse heaolust ja turvalisusest.

Nõudmised kandidaadile

* alushariduse pedagoog / lapsehoidja II kutsejärk
* töökogemus lastekollektiivis
* väga hea eesti keele oskus
* pingetaluvus, loovus, korrektsus

Kasuks tuleb:
vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* huvitavat ja vastutusrikast tööd
* eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
* toredat kollektiivi
* kvalifikatsioonist ja töötulemustest lähtuvat töötasu

Tööpakkumise number
#196797

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
21. mai 2010
Kuulutus sisestati:
7. mai 2010

Sirtsu-Liisu Päevahoid on väike hubane päevahoid Kloogal, Keila vallas.
Pakume lapsehoiuteenust peamiselt sõimeealistele lastele.

Vaata rohkem

You are applying to:
Lapsehoidja