Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197235

Laovanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kauba väljasaatmine ja vastuvõtmine
  • toidukaupade komplekteerimine
  • toiduhügieeninõuetest, kaupade realiseerimistähtaegadest ning kaupade säilitamistingimustest kinnipidamine
  • igapäevane aruandlusdlus
  • laokorrashoid
  • laotöötajate töö korraldamine

Ootused kandidaadile

  • töökogemus vähemalt 5 aastat laotöötaja-komplekteerijana toidukaubanduses
  • vanus alates 25 eluaastast
  • täpsus- ja kohusetundlikkus
  • toiduhügieenikoolituse tunnistuse olemasolu kohustuslik
  • keskharidus
  • hea füüsiline vastupidavus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus tööks vajalikul tasemel
  • elektrilaaduri (tõstuki) tunnistuse omamine kohustuslik
  • mittesuitsetaja
  • arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • tööd noores ja sõbralikus kollektiivis
  • kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
  • palk vastavalt töötulemustele ja motivatsioonisüsteemile

Tööpakkumise number
#197235
Laovanem