Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140147

Laovanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laotööde organiseerimine ja juhtimine
Laoteenuste osutamine
Dokumentatsiooni korrashoid
Tööde tähtaegadest ja kvaliteedist kinnipidamise jälgimine
Inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

Eelnev kogemus antud valdkonnas
Juhtimiskogemus
Meeskonnatöö

Ettevõte pakub

Palju tööd arenevas ettevõttes
Motiveerivat töötasu
Kaasaegset töökeskonda uues laokompleksis

Lisainfo

Kandideerides lisada kaaskiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#140147

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2008
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2008

AS Kaubaekspress on Eesti vanimaid ekspedeerimisettevõtteid. Seoses tegevuse laiendamisega ootame oma ettevõttesse aktiivse suhtumisega terminal-laomajanduse juhti.

Vaata rohkem

Laovanem