Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513353

Laovanem Haabersti JYSKi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 960 €/kuus
Kuulutus sisestati: 9. jaanuar 2018
Kuulutus aegub:22. jaanuar 2018

Töö kirjeldus

Kaupluse laovanem jälgib ja koordineerib igapäevaselt kaupluse lao tegevust täites ettevõttes kehtestatud laopidamise- ja tööohutuse standardeid.

  • Juhib igapäevaselt kaupluse lao tööd.
  • Korraldab kaupade peale- ja mahalaadimise koos nõuetekohase dokumentatsiooniga.
  • Jälgib ja juhib kaupluse siseseid kaubavoogusid; tagab toodete kiire kättesaadavuse kliendile.
  • Tagab kauba ohutu ja tõhusa ladustamise ettenähtud alal.
  • Tegeleb klientide teenindamisega, s.h. pretenisoonide lahendamine.
  • Tagab kauba säilimise, osaleb inventuuridel.
  • Vastutab tööriistade ja seadmete nõuetekohase kasutamise ja säilimise eest.
  • Teeb ettepanekuid töö paremaks korraldamiseks.
  • Vastutab lao üldise korrasoleku ja puhtuse eest.

Ootused kandidaadile

  • Keskhariduse olemasolu, eeliseks on erialane haridus;
  • Vähemalt 1 aastane töökogemus lao töö koordineerimises;
  • Oskus paigutada kaupa süsteemselt, tõhusalt ning ruumisäästvalt;
  • Oskus töötada vastavate tehniliste töövahenditega, sh tõstuk;
  • Valmisolek igapäevase füüsilise töö tegemiseks; aktiivsus.
  • Head teadmised tööohutuse regulatsioonidest; oskus ja tahe kasutada turvalise ning ohutu töö võtteid;
  • Oskus juhtida ja koordineerida tööprotsesse;
  • Oskus töötada iseseisvalt, vähese juhendamisega;
  • Hea suhtlemisoskus, ausus, korrektsus, sõbralikkus, kannatlikkus ja viisakus;
  • Suuline ja kirjalik hea eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus vajalik saatedokumentide mõistmiseks;
  • Hea arvuti kasutamise oskus (Office programmid) ning võime omandada kaupluse töös kasutatavat tarkvara.

Ettevõte pakub

  • Hea töö eest väärilist tasu: põhipalk+ lisatasu
  • Müügieesmärkide täitmisel müügiboonuseid, staažikatele ning kogemustega töötajatele kvalifikatsioonitasu;
  • Müügi -ja tootekoolitusi;
  • Tublimatele ja aktiivsematele ettevõttesisest karjääri;
  • Põnevaid müügivõistlusi ja lisaboonuseid;
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • Ühisüritused on osa Jyski poolt pakutavast motivatsioonipaketist;
  • Kindlat töökohta rahvusvahelises organisatsioonis.

Tööpakkumise number
#513353

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2018

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud
alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 9 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 150 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.

Vaata rohkem