Värsked tööpakkumised

Laovanem Haabersti JYSKi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424938

Tööpakkumise number

424938

Töö kirjeldus

Kaupluse laovanem jälgib ja koordineerib igapäevaselt kaupluse lao tegevust täites ettevõttes kehtestatud laopidamise- ja tööohutuse standardeid.
LAOVANEM

  • Organiseerib ja vastutab kauba sisse- ja välja liikumise eest, sh töö tõstuki ja roklaga;
  • Juhib kaupluse lao tööd, vastutab tööriistade ja seadmete hoolduse ning varuosade olemasolu eest;
  • Kontrollib kauba vastavust saatedokumentidele (dokumentatsiooni koostamine, haldamine, arhiveerimine);
  • Korraldab peale- ja maha laadimise ning ladustamise kaupluse laos;
  • Juhib kaupluse kaubavoogusid, haldab mahakandmisi;
  • Vastutab lao üldise korrasoleku ja puhtuse eest;
  • Jälgib igapäevast tegevust laos, et tagada kauba ohutu ja tõhus ladustamine;
  • Suhtlemine kaupluse töötajatega, hankijatega, klientidega.

Nõudmised kandidaadile

  • Keskhariduse olemasolu, eeliseks on erialane haridus;
  • Vähemalt 2 aastane töökogemus lao töö koordineerimises;
  • Oskus juhtida ja koordineerida tööprotsesse;
  • Oskus töötada vastavate tehniliste töövahenditega, sh tõstuk;
  • Head teadmised tööohutuse regulatsioonidest ja turvalise ning ohutu töö võtetest;
  • Oskus paigutada kaupa laoruumides tõhusalt ning ruumisäästvalt;
  • Oskus töötada iseseisvalt, vähese juhendamisega;
  • Hea suhtlemisoskus, ausus, korrektsus, sõbralikkus, kannatlikkus ja viisakus;
  • Võime teha füüsilist tööd;
  • Suuline ja kirjalik hea Eesti keele oskus;
  • Arvuti kasutamise oskus (Office programmid) ning võime omandada kaupluse töös kasutatavat tarkvara.

Ettevõte pakub

  • Hea töö eest väärilist tasu: põhipalk+ lisatasu
  • Müügieesmärkide täitmisel müügiboonuseid, staažikatele ning kogemustega töötajatele kvalifikatsioonitasu;
  • Müügi -ja tootekoolitusi;
  • Tublimatele ja aktiivsematele ettevõttesisest karjääri;
  • Põnevaid müügivõistlusi ja lisaboonuseid;
  • Iga kuu parimatele töötajatele lisaboonust;
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • Ühisüritused on osa Jyski poolt pakutavast motivatsioonipaketist;
  • Kindlat töökohta rahvusvahelises organisatsioonis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
25. mai 2016
Brutopalk:
855.00 - 925.00 €/kuu

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud
alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 9 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 150 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.