Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304374

Laotöötaja/tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubade vastuvõtmine, kontrollimine, andmete arvutisse sisetamine, komplekteerimine, pakendamine, riiulitele panek, väljastamine jms.

Ootused kandidaadile

Eesti keele rääkimisoskus.
Arvutikasutusoskus.
Füüsiline vastupidavus, kuni 30 kg asjade tõstmine.
Kehtivad tõstukijuhiload, sildkraana juhtimise kogemus tuleb kasuks.
Nõutav 2 aastat töökogemust laotöötajana.

Ettevõte pakub

Töötajale tagatakse tööriided ja töövahendid.
E-R 8.oo-17.oo /laos.

Lisainfo

Töötajatel on võimalus kasutada tasuta bussitransporti sõiduks tööle.
Bussid väljuvad kõikide vahetuste algus- ja lõpuaegadel Tallinnast liinil Õismäe (läbi Mustamäe, kesklinna) ja eradi bussid Lasnamäelt, üks buss alustab Balti jaamast, üks Keilast ja üks Maardust.

Tööpakkumise number
#304374

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 950 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. mai 2013
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem