Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320034

Laotöötaja/komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade vastuvõtmine ning vastavuse kontroll
Kaupade paigutamine laos
Kaupade komplekteerimine vastavalt saatelehtedele
Kaupade peale- ja mahalaadimine
Kaupade väljastamine vastavalt nõuetele
Toodetele eestikeelsete tõlgete kleepimine vastavalt vajadusele
Lao korrashoid

Ootused kandidaadile

täpsus, ausus ja kohusetunne
abivalmidus
aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
eesti, vene ja inglise keele valdamine
füüsilise koormuse taluvus
hea pingetaluvus
hea stressitaluvus
kiire kohanemis- ja õppimisvõime
kiirus
eelnevat kogemust tõstukiga töötamisel
eelnev töökogemus antud valdkonnas

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada edumeelses ning sõbralikus kollektiivis
  • põhipalka ning tulemustest sõltuvat motiveerivat töötasu

Lisainfo

Uuele kolleegile garanteeritakse rutiinivaba töökeskkond kus peamisteks motivaatoriteks on töötaja kõrge enesehinnang, positiivne ellusuhtumine ning rõõm suhtlemisest. Meie omalt poolt aitame sellele kaasa väärilise tasu, motivatsioonipaketi ning toetava kollektiiviga. Kandideerimise aluseks on eelnev töökogemus antud valdkonnas. Tööaeg: 08.30-17.30. Võtame ühendust ainult sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#320034

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
16. september 2013
Lisainfo palga kohta:
Põhipalk + tulemustest sõltuv töötasu

M&V Trade OÜ on kiiresti arenev, 100% eesti kapitalil põhinev toiduainete ja esmatarbekaupade maaletoomise ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis on asutatud 2007 aastal. Oleme ametlikuks ainuesindajaks Eestis kaubamärkidele Baron, Pasta Reggia, Saquella, Giuntini, Salvadori, Villa Antica, Croco, Best Friend jne.

Vaata rohkem