Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #225779

Laotöötajad

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Materjali vajaduse raporti koostamine, raporti saatmine lattu
  • Komponentide olemasolu ja koguste kontroll tootmislaos
  • Tootmiseks vajalike komponentide komplekteerimine ja kärude ettevalmistamine
  • Komplekteeritud kärude kontrollimine
  • Jooksev valmistoodangu pakkimine
  • Valmistoodangu ettevalmistamine transpordifirmale üleandmiseks
  • Muude tootmismaterjalide väljastamine kliendile vastavalt esitatud tellimusele
  • Tootmisplaani jälgimine arvutis ja selle täitmine jmt

Ootused kandidaadile

  • kõrge õppimisvõime
  • täpsus, korrektsus ja tähelepanelikkus kõrgemal tasemel
  • hea mälu
  • oskus kiirelt reageerida
  • eeldus teha liikuvat ja kerget füüsilist tööd
  • positiivne eluhoiak
  • meeskonnatöö oskus
  • hea suhtlusoskus
  • hea rutiini- ja pingetaluvus
  • valmisolek vahetustes töötamiseks (s.h öisel ajal)
  • eesti keele oskus

Kasuks tuleb eelnev kogemus laotöötajana ja/või laomajandusalane eriharidus

Ettevõte pakub

  • väljaõpet kohapeal teooria kui ka praktika vormis
  • puhtaid ja kaasaegseid töötingimusi
  • ettevõttel on söökla

Lisainfo

Töö toimub vahetustes graafiku alusel.
Ettevõte asub Elvas (Tartumaal).

Esmalt võtame kontakti ametikohale CV põhjal sobivaimate inimestega.

Tööpakkumise number
#225779
Laotöötajad