Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119535

Laotöötajad

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade vastuvõtmine ja väljastamine, ladustmine
- valmistoodangu kiletamine ja komplekteerimine
- töö tõstukil kaupade paigutamisel lattu ja kaupade väljastamisel laost autode laadimiseks

Ootused kandidaadile

- valmisolek töötada graafiku alusel (st öötöö ja nädalavahetused)
- karsked eluviisid
- korrektsus, ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
- füüsiline vastupidavus
- eelnev töökogemus pole oluline, väljaõpe kohapeal
- koostöövalmidus
- töötahe

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu (heale töötajale hea palk)
- huvitavat, pingelist ja iseseisvat tööd
- stabiilset töösuhet
- kaasaegseid töötingimusi
- tasuta transporti Tallinnast Tabasallu ja tagasi
- arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#119535

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. september 2007
Kuulutus sisestati:
15. august 2007

Greiner Packaging AS on Euroopa ühe suurima rahvusvahelise pakenditootja Greiner Group tütarettevõte Eestis, mis tegeleb plastpakendite tootmise ja müügiga. Meie ettevõte Tabasalus tegutseb alates 1999. aastast ning hetkel anname tööd ligi 100-le inimesele.

Seoses ettevõtte töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda:

Vaata rohkem

Laotöötajad