Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176184

Laotöötaja/autojuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtmine, hoiule paigutamine
Komplekteerimine,sorteerimine, pakkimine, väljastamine
Komplekteeritud kauba transpordiks ettevalmistus
Lao korrashoiu tagamine
Kauba laialivedu kaubikuga

Ootused kandidaadile

Analoogne laotöö kogemus
Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
Kohusetundlikkus
Ausus, usaldusväärsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi
Konkurentsvõimelist palka
Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb vene keele oskus ning tõstukijuhi tunnistus.
Kandideerimine toimub läbi cv-keskuse või saates CV aadressile Helgi tee 9, Rae vald, 75312, Harjumaa

Tööpakkumise number
#176184