2023-08-23 14:48:55

Laotöötaja (Vastuvõtulao sorteerija)

CVKeskus.ee klient
Alates 1050 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Mida Sa tegema hakkad?

 

Vastuvõtulao osakonnas tehakse esmane kauba tuvastus, koguste märkimine ning kaupade jagamine vastavalt testimise osakondadele. Sinu ülesanne saab olema kaupa vastu võtta ning see valmis seada teiste osakondade tööks

Ootused kandidaadile

Meie ootused Sinule:

Sobid meile tööle, kui kiire töötempo ei ole sulle võõras. Suudad tegutseda iseseisvalt ja näha oma tehtavas töös suuremat väärtust. Oskad näha rutiinsetes tööülesannetes enda jaoks väljakutset ja takistuste korral leida kiireid lahendusi. Oma töös oled sa korrektne ja täpne. Suhtud muutustesse kui väljakutsesse ja kohandud olukorraga vastavalt vajadusele.Oluline on vähemalt suhtlustasandil inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Mida me Sulle pakume?

  • Pakume igapäevaselt tasuta lõunaid, puuvilju, kohvi/teed/kakaod.
  • Hoolitseme sinu vaimse heaolu ja füüsilise tervise eest. Toetades sportimist ja võimaldades töö- ja eraelu tasakaalu.
  • Teeme põnevaid tiimiüritusi ja üle ettevõtte ühisüritusi.
  • Meil on suurepärased ja toetavad kolleegid, kellega koos õppida, kasvada ja areneda.

 

Mida me teeme?

Foxway on kiirelt arenev ja dünaamiline organisatsioon, mille Recommerce haru rahvusvahelises meeskonnas töötab 700 liiget, neist 550 Eestis. Meie meeskond töötab üheksas riigis ning suuremad esindused on Hispaanias, Saksamaal ja Skandinaavias. Foxway missioon on läbi oma tegevuse muuta maailma, võimaldades jätkusuutlikku tehnoloogiat igaühele. Foxway Recommerce annab uue elu nutiseadmetele vähendades nii keskkonnale tekitatavat jalajälge.

 

 

Töökoht asub Tartu külje all aadressil Põhjaringi 2.