Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #213091

LAOTÖÖTAJA (Ülemiste Rimi hüpermarket)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba ja taara koguseline ja kvaliteediline vastuvõtt
  • Vastuvõetud ja kontrollitud kauba ning taara ladustamine/teisaldamine
  • Taara korrashoiu tagamine
  • Kaupade ja taara inventuuris osalemine

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt varasem laotöö kogemus
  • Hea füüsiline vorm
  • Öötöö sobivus
  • Vanus vähemalt 18 eluaastat
  • isikuomadused: kohusetundlik, täpne, iseseisev

Ettevõte pakub

  • Tööalast väljaõpet ja erialaseid täiendkoolitusi
  • Nooruslikku ja sõbralikku meeskonda
  • Firmasisest arenguvõimalust

Lisainfo

  • Töö asukoht: ÜLEMISTE Rimi hüpermarket (Suur-Sõjamäe 4)
  • Üldine tööaeg: täistööaeg, vahetustega kell: 07.00-15.00 või 21.00-07.00

Tööpakkumise number
#213091

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. november 2010
Kuulutus sisestati:
24. november 2010

Rimi Eesti Food AS on üks Eesti juhtivatest toidukaupade müügiga tegelevatest jaekaubandusettevõtetest, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 82 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele

Vaata rohkem