Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #635872

Laotöötaja/ tõstukijuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded kahes vahetuses:

1. Materjalide ja toodangu komplekteerimine
2. Laadimis- ja ladustamistööd
3. Kauba pakkimine
4. Lisaks muud tootmisest tulenevad ülesanded

Nõudmised kandidaadile

Eeldused kandidaadile:

Kandidaadilt eeldame tõstuki juhtimisoskust. Töö toimub kahes vahetuses. Kandidaat peab olema töökas ja kohusetundlik ning valdama väga heal tasemel eesti keelt. Kasuks tulevad tõstukijuhi load ja eelnev laotöö kogemus.

Pakume tööd nooruslikus kollektiivis, konkurentsivõimelist tasu, ühisüritusi, sporditoetust ja arenemisvõimalust.

Tööpakkumise number
#635872

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

OÜ Plaat Detail on 1996. aastal asutatud mööblimaterjalide hulgimüüja ja mööblikomponentide tootja. Esindame Baltikumis maailma suurimat laminaaditootjat FORMICA. Oleme üks Põhjamaade suurimaid laminaadist tööpindade, aknalaudade ja mööbliuste tootjaid. Meie peamised kliendid asuvad nii Baltikumis kui ka Skandinaavias.

Vaata rohkem