Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47139

Laotöötaja-tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime töötajat Sakus asuvasse kodumasinate lattu. Laotöötaja-tõstukijuht tegeleb kauba vastuvõtmise, ladustamise, komplekteerimise ja väljastamisega.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- vähemalt keskharidust;
- vanust 25-50 eluaastat;
- füüsilist vastupidavust.

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus laos;
- tõstukijuhi oskused;
- arvuti kastamise oskus.

Ettevõte pakub

Pakume konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

CV koos palgasooviga saata hiljemalt 17.07.2005 aadressile Ottender & Valgmäe AS, Üksnurme tee 4, Saku 75501, Harju mk (märgusõna "laotöötaja") või elektroonilisel teel aadressile info@kodumasinad.ee

Tööpakkumise number
#47139

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2005
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2005

on Eesti suuremaid ja edukamaid kodumasinate impordi ja müügiga tegelevaid firmasid. Praeguseks on firmal 7 kauplust nime all "Kodumasinad" Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus ja Rakveres.

Vaata rohkem