Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 614051

Tööpakkumise number

614051

Firma nimi peidetud Laotöötaja

Töö kirjeldus

- Kaupade laadimine, vastuvõtmine, komplekteerimine ja üleandmine
- Kaupade nõuetekohane virnastamine ja hoidmine
- Saatedokumentide ja reklamatsioonide vormistamine
- Viisakas klienditeenindus

Nõudmised kandidaadile

- Oled õppimisvõimeline, töökas ja täpne
- Sul on hea eesti keele ja arvuti kasutamise oskus
- Sa ei karda füüsilist ja tempokat tööd

Lubame, et meie laomeeskond on pühendunud, sõbralik ja abivalmis. Tagame tööks vajaliku väljaõppe. Pakume oma töötajatele erinevaid soodustusi nagu õnnestusjuhtumikindlustust, spordikulude või toitlustuse osalist hüvitamist, tervisepäevi ja ühisüritusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. september 2019
Kuulutus sisestati:
21. august 2019

W.EG. Eesti on juhtiv elektrimaterjalide hulgimüüja Eestis. Kuulume globaalse haardega Saksa perefirma,
WÜRTH GROUP kontserni. Meie ettevõttel on enam kui 20 aastat kogemusi ja me pingutame iga päev selle nimel, et olla oma klientidele eelistatuimaks partneriks elektrimaterjalide müügi- ja täislahenduste pakkumisel. Teenindame kliente üle Eesti 11 linnas. W.EG. Eestis töötab üle 80 inimese.