Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #710445

LAOTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tööaeg esmaspäevast reedeni.

  • Kaupade sorteerimine ja kokkutõstmine

  • Kaupade sorteerimise/ vastuvõtu/ väljastuse korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Hea füüsiline vorm

  • Arvutikasutamise oskus

  • Kohusetundlikkus ja täpsus

  • Hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd
  • Kindlat sissetulekut
  • Sõbralikku töökollektiivi
  • Kohest tööleasumise võimalust

Lisainformatsioon tööpäeviti    9.00  -  17:00 Priit mob: 50 11 351

Tööpakkumise number
#710445
LAOTÖÖTAJA