https://www.cvkeskus.ee/660683
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Meie laost liigub läbi tuhandeid mobiile ja arvuteid. Laotöötajana pead seadmeid vastu võtma, lahti pakkima, sorteerima ja lattu paigutama. Kui seadmed on müüdud, on vaja klientidele minevaid saadetisi komplekteerida, pakkida ja kullerile üle anda.


Nõudmised kandidaadile

Sobid meile, kui oled kiire, täpne, nutikas ja asjalik. Sa märkad detaile, kuid saad aru ka tervikust. Haarad kiiresti toimuvat ja oled avatud uuele. Sulle meeldib iseseisvalt töötada, kuid oskad ka kolleegidega koostööd teha.


Ettevõte pakub

Kohapealset väljaõpet. Täistööaega esmaspäevast reedeni. Võimalust rakendada oma teadmisi ja omandada kogemusi kiiresti arenevates valdkondades. Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Ootame Sinuga kohtumist, et saaksime sulle kõigest lähemalt rääkida.


Tööpakkumise number
#660683

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2020
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2020
Laotöötaja Laotöötaja

Replace OÜ

Replace OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Tänaseks töötab meil ligi 300 töötajat.

Vaata rohkem

Laotöötaja
You are applying to:
Laotöötaja
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!