2023-08-23 14:48:55

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
1000 - 1100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Eesmärgiga tagada meie klientide kaupade usaldusväärne transport üle Eesti otsime meie tiimi TARTUS

LAOTÖÖTAJAT

kelle peamised tööülesanded on:
 kaupade vastuvõtmine ja laadimine terminalis,
 kaupade komplekteerimine laos vastavalt tellimustele.

Ootused kandidaadile

Kandideeri meile, kui Sa oled valmis õppima töö käigus, suhtud tööülesannetesse kohusetundlikult ning ei karda füüsilist tööd laos. Pakume ka proovipäeva Tartu laos, et saaksid ise hinnata, kas pakutav töö võiks sobida.

Väga kasulik oleks tõstuki juhtimisõigus või tõstuki juhtimise kogemus, samuti varasem terminali- ja/või laotöö kogemus. Muidugi pakume vajalikku väljaõpet ka kohapeal.

Tööaeg: sobib Sulle, kui Sa soovid töötada paindlikult graafiku alusel (nt õpingute kõrvalt). Töö on korraldatud graafiku alusel esmaspäevast reedeni 8 tundi päevas. Graafiku alusel võib tööpäev kesta nt 07.00 – 16.00 või siis nt 14.00 – 22.00.
Võib töötada ka osalise koormusega. Täpsema graafiku saame Sinuga vestlusel kokku leppida.

Töötasu: 1100 eurot (bruto) täiskohaga töötamisel.

Võta ühendust meie personalijuhi Ene Moppeliga kas telefonil 527 1850 või aadressil ene(ät)belmotinvest.com. Lepime kokku kohtumise ja saame kõigest täpsemalt rääkida.

Tööpakkumine kehtib kuni 15. juunini 2019.