Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 377631

Tööpakkumise number

377631

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • kaupade vastuvõtt (koguste ja kvaliteedi kontroll, transport-taara korrastamine,
kauba lattu paigutamine);
  • kauba hoolikas komplekteerimine vastavalt saabunud tellimustele;
  • kauba välja saatmine kauplustesse (sh kaubiku laadimine);
  • külmikute ja laoruumide koristamine;
  • kaupade markeerimine;
  • kaupade väljapanek müügisaali
  • kauplustest tagastatud kaupade vastuvõtt ja lattu seadmine;
  • suhtlus ja infovahetus lillekauplustega.

Kasuks tulevad lillendus-/aiandus-/põllumajandusalased teadmised ning varasem töökogemus laotöötajana.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised:

  • valmisolek füüsilist koormust nõudvaks tööks;
  • kohusetundlikkus ja ausus;
  • valmisolek tööks külmruumis (+6 C) ja suvel kasvuhoonekuumuses;
  • meeskonna vaim;
  • võimalus töötada varajastel hommikutundidel (suvisel ajal ka alates kella 3-st) ja reageerida vajadusel ka ootamatutele väljakutsetele graafikuväliselt;
  • süsteemsus.

Väärtustame tublit laotöötajat ning sobivuse korral pakume karjäärivõimalusi ka ettevõtte teistes üksustes. Tööle asumisel toimub väljaõpe, kus tutvustatakse Jardini sortimenti ja põhilisi töövõtteid meie laos.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. mai 2015
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2015

Jardin OÜ on Eesti vanimaid ja suurimaid aiandus- ning floristika ettevõtteid aastast 1996. Täna on meie ketis 23 omanäolist lillepoodi, Lõuna-Eesti suurim aastaringselt avatud aianduskeskus ning uus e-pood.

Jardini ladu asub Tartu külje all Õssu külas.