Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #99800

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

lattu saabuva kauba vastuvõtt ja paigutamine
kauba komplekteerimine ja väljastamine

Ootused kandidaadile

hea füüsiline vorm ja tervis
pingetaluvus ja positiivne ellusuhtumine
usaldusväärsus ja täpsus

Ettevõte pakub

stabiilset töökohta
meeldivat kollektiivi
häid palgatingimusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

eelnev laotöö kogemus
tõstukijuhtimise kogemus

NB! Sobivate kandidaatidega võtame ühendust!

Tööpakkumise number
#99800

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2007
Kuulutus sisestati:
16. märts 2007

Simplika on personaliotsingufirma CVO Group allüksus, mis vahendab töötajaid kõikides valdkondades. Meie viime kokku tööotsijad ja tööandjad.

Meie kliendiks on metalli ning terasprofiilide jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte Tartus.

Vaata rohkem

Laotöötaja