Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 614054

Tööpakkumise number

614054

Firma nimi peidetud Laotöötaja

Töö kirjeldus

- Kaupade laadimine, vastuvõtmine, komplekteerimine ja üleandmine
- Kaupade nõuetekohane virnastamine ja hoidmine
- Lao korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Oled õppimisvõimeline, kohusetundlik ja täpne
- Sul on hea eesti või vene keele oskus
- Sa ei karda füüsilist ja tempokat tööd

Omalt poolt pakume huvitavat tööd laia tootevalikuga rahvusvahelise taustaga ettevõttes,
kaasaegseid töötingimusi ja soodustusi ning pühendunud meeskonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
19. september 2019
Kuulutus sisestati:
21. august 2019

W.EG. Eesti on juhtiv elektrimaterjalide hulgimüüja Eestis. Kuulume globaalse haardega Saksa perefirma,
WÜRTH GROUP kontserni. Meie ettevõttel on enam kui 20 aastat kogemusi ja me pingutame iga päev selle nimel, et olla oma klientidele eelistatuimaks partneriks elektrimaterjalide müügi- ja täislahenduste pakkumisel. Teenindame kliente üle Eesti 11 linnas. W.EG. Eestis töötab üle 80 inimese.