LAOTÖÖTAJA
Tööpakkumise number #745688

LAOTÖÖTAJA

9
Vivarec OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks saavad olema lattu saabuvate kaupade vastuvõtmine, kontrollimine ja ladustamine, tellimuste komplekteerimine ja väljastamine.

Ootused kandidaadile

  • varasemat töökogemust sarnasel ametikohal

  • kogemust ja soovitatavalt ka lube tõstukiga töötamisel

  • eesti keele oskust, inglise keel arusaamise tasemel on plussiks

  • valmisolekut füüsiliseks tööks

  • kiiret õppimisvõimet ja iseseisvust, täpsust ja kohusetundlikkust

  • elementaarset arvuti kasutamise oskust

Ettevõte pakub

  • oma töötajaid väärtustav ettevõte
  • töö E-R 09:00-18:00, töökoht Mustamäe tee 5
  • palk 1300-1500 eurot kuus
  • stabiilne töö pikaaegses ettevõttes

Lisainfo telefoni 521 3846 teel,

CV Keskuse värbamisjuht Kristel Kleinot.

Tööpakkumise number
#745688

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
25. november 2021
LAOTÖÖTAJA LAOTÖÖTAJA

Vivarec OÜ

Vivarec OÜ on siseviimistlusmaterjalide hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte, mis tegutseb alates 1996. aastast. Firma müügisalongid asuvad Tallinnas ja Tartus ning neis töötab ühtekokku 16 inimest. Ettevõte pakub klientidele kvaliteetseid ja isikupäraseid viimistluslahendusi - võimalust valida mitmekesise tootevaliku hulgast, orienteeritust uutele disainidele ning professionaalset nõustamist tehnilistes küsimustes. Koostööpartneriteks on oma ala juhtivad Euroopa tootjad. Rohkem infot: www.vivarec.ee

Vaata rohkem

LAOTÖÖTAJA
LAOTÖÖTAJA