Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 377532

Tööpakkumise number

377532

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
1. Kaupade vastuvõtmine, vastavuse kontrollimine saatelehega ja paigutamine selleks ettenähtud kohtadele;
2. Kaupade komplekteerimine vastavalt tellimustele ja kauba väljastamine;
3. Perioodiline inventuuride tegemine ning laos oleva kauba ja üldise lao korrashoiu eest vastutamine;
4. Vajadusel suhtlemine klientidega ja vedajatega.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus,
Positiivne ellusuhtumine ja korrektsus,
Ausus,
Täpsus,
Kohusetundlikkus,
Pingetaluvus,
Eesti keele valdamine,
Koostöövalmidus ja iseseisvus.

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi,
Kindlat töötasu,
Vaheldusrikast tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. mai 2015
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2015

TM Professional Trade OÜ on 11 aastat turul tegutsenud hulgimüügifirma, mis tegeleb päevitus-, keha-, juuksehoolduskosmeetika, solaariumide ning ilusalongi seadmete ja aparatuuri müügiga. Toome maale ja müüme eksklusiivseid kaubamärke Ergoline, Hapro, Cosmedico, Australian Gold, Swedish Beauty, Caribbean Gold, Senscience, Babor, Ionto-Comed. Põhitegevusena pakume lisaks solaariumi ja ilusalongi aparatuuri hooldus-, remondi- ja garantiiteenuseid ilu-, tervise- ja spakeskustele ning spordiklubidele.