Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #377532

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
1. Kaupade vastuvõtmine, vastavuse kontrollimine saatelehega ja paigutamine selleks ettenähtud kohtadele;
2. Kaupade komplekteerimine vastavalt tellimustele ja kauba väljastamine;
3. Perioodiline inventuuride tegemine ning laos oleva kauba ja üldise lao korrashoiu eest vastutamine;
4. Vajadusel suhtlemine klientidega ja vedajatega.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus,
Positiivne ellusuhtumine ja korrektsus,
Ausus,
Täpsus,
Kohusetundlikkus,
Pingetaluvus,
Eesti keele valdamine,
Koostöövalmidus ja iseseisvus.

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi,
Kindlat töötasu,
Vaheldusrikast tööd.

Tööpakkumise number
#377532

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2015
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2015

TM Professional Trade OÜ on 11 aastat turul tegutsenud hulgimüügifirma, mis tegeleb päevitus-, keha-, juuksehoolduskosmeetika, solaariumide ning ilusalongi seadmete ja aparatuuri müügiga. Toome maale ja müüme eksklusiivseid kaubamärke Ergoline, Hapro, Cosmedico, Australian Gold, Swedish Beauty, Caribbean Gold, Senscience, Babor, Ionto-Comed. Põhitegevusena pakume lisaks solaariumi ja ilusalongi aparatuuri hooldus-, remondi- ja garantiiteenuseid ilu-, tervise- ja spakeskustele ning spordiklubidele.

Vaata rohkem

Laotöötaja