Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318628

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kauba vastuvõtt ja kontrollimine;
  • kauba väljastamine;
  • kauba komplekteerimine:
  • tõstukiga kaubaaluste laadimine;
  • muud laos ettetulevad tööd.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 3a. katkematu laotöökogemus ühes ettevõttes;
  • väga hea eesti keele oskus;
  • kohusetundlikkus;
  • töökus;
  • lojaalsus.

Ettevõte pakub

  • pikaajalist töökohta;
  • stabiilset töötasu;
  • väga häid töötingimusi äsja renoveeritud ruumides;
  • meeldivat töökat kollektiivi.

Lisainfo

Kandidaatidele, kes ei osutunud valituks, anname sellest teada hiljemalt 20.09.2013

Tööpakkumise number
#318628

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2013
Kuulutus sisestati:
30. august 2013

Tamrex Ohutuse OÜ on 1999. aastal loodud edukas, tugev ja stabiilne Eesti ettevõte, mille kaks põhivaldkonda on tuleohutus ja tööohutus.
TAMREX on senise 13 tegevusaastaga tõusnud suurimaks ohutusettevõtteks Eestis.

Vaata rohkem

Laotöötaja