Laotöötaja VIP6

STORENT OÜ

Tööpakkumise number

624110

Storent OÜ Laotöötaja

Töö kirjeldus

Ametikohustused:
Sinu peamiseks tööülesandeks on tehnika peale- ja mahalaadimine laos, laoruumide korra ja puhtuse ning vara hoidmise eest hoolitsemine.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • Vastutustundlik suhtumine oma töösse.
  • Vähemalt keskharidus.
  • Valmisolek töötada välitingimustel olenemata ilmast.
  • Valmisolek tõsta raskusi.
  • Eesti keele ja vene kele oskus suhtlustasemel.
  • Soov ettevõttesiseselt areneda ja kasvada.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • Koolitust enne töö alustamist.
  • Tööd rahvusvahelises ettevõttes.
  • Karjäärivõimalust.
  • Önnetusjuhtumi kindlustust.
  • Tööriideid, -jalanõusid.
  • Tööväliseid üritusi.
  • Alalist ja stabiilset töökohta.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. november 2019
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Laotöötaja

STORENT OÜ

STORENT on juhtiv ehitus-ja tööstusseadmete rendifirma kogu Baltikumis omades ulatuslikku rendivõrku kõigis kolmes Balti riigis.

Meie eesmärgiks on pakkuda rentnikele parimaid seadmete rentimise lahendusi tuginedes meie professionaalsusel, kvaliteedil ja suurepärasel teenindusel, mis on ühendatud meie kohusetundega täita endale võetud ülesanded.
Ettevõte on seadnud endale sihiks saada juhtivaks seadmete rendi ettevõtteks Balti riikides ja Ida-Euroopas.

Avan ettevõtte profiili