Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624857

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba vastuvõtmine, kontrollimine, ladustamine, komplekteerimine ja väljastamine laost;
  • Tellimuslehtede vormistamine;
  • Igapäevased tõstukitööd ja lao korrashoid (nii sise- kui välisruumides);
  • Suhtlemine klientide, hankijate, transpordiettevõtete esindajate ning kaastöötajatega;
  • Oskus nõustada kliente ja kliendi vajaduste väljaselgitamine;
  • Inventuuridel osalemine;

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnev töökogemus laotöötajana ja tõstukiga töötamisel;
  • Loomupärane korra ja puhtuse pidamise vajadus;
  • Iseseisvus ja ka väga hea koostöövõime meeskonnas;
  • Füüsilise koormuse taluvus ja hea tervis;
  • Loogiline mõtlemine, alternatiivsete lahenduste leidmine;
  • Hoolikus, täpsus ja kohusetundlikkus;
  • Väga hea eesti keele oskus, vene keel suhtlustasemel;
  • Vanus vähemalt 18 eluaastat;

  • Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes;
  • Motiveerivat töötasu ja stabiilset tööd;
  • Toetavaid ja sõbralikke kolleege;
  • Meeleolukaid ühisüritusi;
  • Tööriided ja lõunad ettevõtte kulul;

Tööpakkumise number
#624857

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2019
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2019

Ramudden on Skandinaavia suurim ajutiste liikluskorraldusvahendite ja töömaa turvalisustoodete täisteenus ning rendiettevõte. Ettevõte tegutseb hetkel 4 riigis: Rootsis, Soomes, Norras ja Eestis.
Ramudden kontsernis on hetkel üle 65 rendipunkti ja laienemine toimub pidevalt.
Renditavate toodete hulka kuuluvad: ajutised teepiirded, põrkeleevendid, liiklusmärgid, valgusfoorid, ajutised käigu- ja sõidusillad, teemärgistushaagised ja muud liiklus- ning töömaaohutustooted nagu mobiilsed turvaväravad, müratõkkeseinad ja palju muud. Samuti pakume renditeenust toetavaid teenuseid nagu liiklusskeemide ja projektide koostamine, liiklusjärelevalve, paigaldus- ja transporditeenused ning liikluskorraldusalased koolitused.

Vaata rohkem

You are applying to:
Laotöötaja