Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60343

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

valmistoodangu vastuvõtmine lattu, koguste kontrollimine
kaupade ettevalmistamine laost väljastamiseks
tellimuste komplekteerimine vastavalt arvetele
laadimine autodele
toor-ja pakkematerjali mahalaadimine ja transport tsehhi
koguste kontroll, vastavus saatelehele

Ootused kandidaadile

korrektsus ja ausus
täpsus
vastutustunne
füüsiline vastupidavus

kasuks tuleb:

tõstukiga töötamise kogemus
tõstukilubade olemasolu
varasem kokkupuude laotööga

Ettevõte pakub

stabiilset töökohta arenevas tööstusettevõttes
sõbralikke kolleege
lisatasu heade töötulemuste eest

Tööpakkumise number
#60343
Laotöötaja