Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27300

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtmine, komplekteerimine, kontrollimine, väljastamine.
Kauba transport.
Lao korrashoid.
Saatelehtede vormistamine.
Inventeerimine.
Andmete sisestamine.

Ootused kandidaadile

Töökus, ausus
B-kat. autojuhiload

Ettevõte pakub

Kindlat põhipalka + tulemustele vastavat preemiat
Tööks vajalikku koolitust
Firmasisest arenemisvõimalust

Lisainfo

Eelnev töökogemus pole oluline! Peame oluliseks tahet ja sobivust teha tööd.

Tööpakkumise number
#27300
Laotöötaja