Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341497

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • õigeaegselt planeerida ja tagada varuosade ja materjalide kättesaadavus laos, et remondiprotsess ei veniks;
  • tagada varuosade voog Riias asuva lao ja Tallinnas asuva sideseadmete teenindamise keskuse vahel;
  • võtta lattu vastu kaupa;
  • anda laost välja varuosi, inventari ja materjale;
  • kord kuus teha laos täielik inventuur.

Ootused kandidaadile

  • kesk- või tehniline keskeriharidus;
  • täpsus töö tegemisel ja vastutustunne töö tulemuste eest;
  • oskus korraldada enda ja lao tööd;
  • suhtlusoskus ja kollegiaalsus;
  • hea arvutioskus (töö arvestussüsteemiga);
  • inglise keele oskus (arvestussüsteemi kasutamiseks), soovitatav vene keele oskus (suuline kõne);
  • laotööga seotud töökogemus on eelis.

  • stabiilset, huvitavat ja dünaamilist tööd rahvusvahelises sideettevõttes;
  • võimalust ametialaselt kasvada ja areneda;
  • konkurentsivõimelist palka ja sotsiaalseid tagatisi;
  • tööd huvitavate inimeste ja sündmuste keskel.

Lisainfo

Sooviavalduse ja CV (soovitatavalt inglise või vene keeles) palume saata hiljemalt 15.05.2014 meiliaadressil: darbs(at)lmt.lv märgusõnaga „Laotöötaja”.

Võtame ühendust ainult nende kandidaatidega, kelle kutsume vestlusele.

Tööpakkumise number
#341497

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2014
Kuulutus sisestati:
6. mai 2014

Latvijas Mobilais Telefons SIA (LMT) on Läti suurim sideoperaator, kes kuulub koos Eesti juhtiva sideoperaatoriga EMT AS Skandinaavia kontserni Telia Sonera. LMT on juba mitu aastat järjest olnud Läti IT- ja sidevaldkonnas parimate tööandjate hulgas, samuti on firma olnud aastaid Läti ettevõtete maineedetabeli ülemises osas.
Seoses sideseadmete teenindamise keskuse avamisega Tallinnas kutsub LMT grupi ettevõte LMT Retail & Logistics kandideerima järgmisele ametikohale:

Vaata rohkem

Laotöötaja