Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57309

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtmine ja kontrollimine, toodete etikeerimine, komplekteerimine ja lähetamine. Osalemine inventuuridel.

Ootused kandidaadile

Parim kandidaat sellele ametikohale on: täpne, kiire ja tähelepanelik, heas füüsilises vormis, suhtleb ladusalt eesti keeles, suudab teha kaastöötajatega koostööd, on aus ja kohusetundlik.

Pikaajalist töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes. Stabiilset sissetulekut. Sõbralikke töökaaslasi, lahedaid firmaüritusi.

Tööpakkumise number
#57309
Laotöötaja