Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 105490

Tööpakkumise number

105490

Töö kirjeldus

Kogu lao igapäevase töö tõrgeteta organiseerimine:
-kaupade vastuvõtmine ja väljaandmine
-kaupade ladustamine ja lao korrashoid
-kaupade pakkimine ja komplekteerimine
-kauba transpordi organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

Otsime ausat, kohusetundlikku ja usaldusväärset laomeest, kes oskab oma tööd iseseisvalt planeerida ja korraldada.
Vajalik eesti keele oskus, vähesel määral ka soome ja vene keele oskus
Tore kui oled mittesuitsetaja ning tervislike eluviisidega
Kasuks tuleb eelnev tõstukiga töötamise kogemus ja arvuti kasutamise oskus (vajadusel väljaõpe)

Meie pakume arendavat töökogemust, häid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi.
Heale töötajale stabiilne sissetulek ja püsiv töösuhe koos tööalase koolitusega pikaks ajaks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2007
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2007
Brutopalk:
Alates 9000 kuni 11000 EEK kuus

Alates 2005. aastast kuulub Kartro ülemaailmsesse ITW (Illinois Tools Works) -kontserni. Juba üle 90 aasta vanusesse ITW kontserni kuulub 53 riigis üle 700 ettevõtte 50 000 töötajaga. Kartro esindused on Rootsis, Norras, Soomes ja Eestis. Eesti müügiüksuses töötab hetkel 6 inimest.
Meie põhitegevusalaks on suruõhu-, elektri- ning impulsstööriistade ja neile sobivate kinnitusvahendite maaletoomine ja hulgimüük peamiselt ehitus-, mööbli- ning puidutööstustele.