Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #45524

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja põhilised tööülesanded on:

  • Materjalide vastuvõtmine, hoiule paigutamine, siirdamine, komplekteerimine, pakkimine, väljastamine ja inventeerimine.
  • Sissetulnud, väljasaadetud ja laos olevate kaupade üle arvestuse pidamine.
Töökoht:
  • Töökohaks on ettevõtte ladu ja tootmisruumid.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus;
  • Eelnev töökogemus seonduval alal vähemalt 2 aastat;
  • Kas eesti või vene keele oskus kõrgtasemel;
  • Inglise keele oskus vähemalt algtasemel;
  • Arvuti kasutamise oskus elementaarsel tasemel;
  • Tööülesannete ja kohustuste täpne ja õigeaegne täitmine;
  • Füüsilise koormuse ja pinge taluvus.

Kasuks tuleb:
  • Tõstukijuhi lubade omamine ja vastav töökogemus;
  • Kesktasemel teadmised laotööst ja logistikast.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töösuhet ja motiveerivat palgakorraldust;
  • Kaasaegseid töötingimusi;
  • Enesearendamise võimalust pidevalt arenevas ettevõttes;
  • Vajadusel täiendkoolitust;
  • Võimalust firmasiseseks karjääriks.

Tööpakkumise number
#45524

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. mai 2005
Kuulutus sisestati:
18. mai 2005

Interconnect Product Assembly AS on kiiresti arenev elektroonikatööstusettevõte, kelle klientideks on juhtivad komponentide tootjad üle maailma. Ettevõtte peamised tegevusvaldkonnad on auto-, telekommuniksatsiooni-, raudtee- ja kodumasinate tööstus. Interconnect Product Assembly AS-i kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001:2000 nõuetele. Ettevõtte keskonnajuhtimissüsteem on vastavuses ISO 14001:1996 nõuetele. Hetkel töötab ettevõttes 260 töötajat.

Vaata rohkem

Laotöötaja