Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #686572

LAOTÖÖTAJA

9
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 8. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 8. märts 2021

Töö kirjeldus

  • toodete markeerimine EAN koodidega, pakkimine ning varustamine kasutusjuhenditega

  • kaupade vastuvõtt, saadetiste kontrollimine, toodete oma kohale asetamine laos

  • tellimuste komplekteerimine, pakendamine, transpordi tellimine ja kauba väljastamine tellimuslehtede alusel

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus sarnasel ametikohal, eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas, hea füüsilises vorm, hea pingetaluvus ning täpsus ja korrektsus.

Töö toimub E-R 8:30-17:00 ja asub Tallinnas, aadressil Kadaka tee 52d

Konkurentsivõimelist töötasu 970-1250€ bruto,  stabiilset tööd ning professionaalset ja sõbralikku kollektiivi.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi rohkem teavet telefoni 521 6405 teel, CV Keskuse värbamiskoordinaator Jekaterina Popova.

Tööpakkumise number
#686572

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. märts 2021
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2021

CV Keskuse klient Instabalt Grupp on tegutsenud 30 aastat ning on esindatud kõigil kolmel Balti riigi turul. Ettevõtte põhitegevuseks on elektrimaterjalide hulgimüük. Pakutavate toodete valikusse kuuluvad kõik peamised elektrimaterjalide tooterühmad, mida vahendavad paljud väikese ja keskmise suurusega elektrimaterjalide kauplused. Rohkem info: https://instabalt.ee/

Vaata rohkem

LAOTÖÖTAJA