Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363063

Tööpakkumise number

363063

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi usaldusväärset ja avatud, meeskonnatööle suunatud laotötöajat, kelle tööülesanneteks on kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja hoiustamine; kaupade komplekteerimine ja väljastamine, tööülesannetega seotud dokumentide täitmine ja suhtlemine klientidega.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled heas füüsilises vormis, töökas, aus ja kohusetundlik. Hea, kui omad tõstukijuhi lube.

Pakume häid kolleege, stabiilset tööd ja arenguvõimalusi põranda- ja sisustusmaterjalide turul tunnustatud ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
21. november 2014

FLOORIN AS on 21 aastat tegutsenud ettevõte, mis väärtustab kaasaegseid põrandamaterjale, kvaliteeti, isikupärast interjööri ja personaalset kliendisuhtlust. Meie partneriteks on juhtivad põrandamaterjalide tootjad nagu: Forbo, Polyflor,
Desso, Alloc, Zenoprotect, Plastex, Edel jt