Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343262

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kliendile lao operaatorit
Tööülessanneteks on: sissetuleva kauba vastuvõtt, tootmise pakkeala varustamine pakkematerjaliga, detailide lugemine inventuuri korral (tõstukijuhi load).
Töö on kahes vahetuses 6:30-15:00 ja 15:00-23:30
Töö on tähtajaline kuni 31.07.2014.

Ootused kandidaadile

- varasem laos töötamise kogemus
- täpne ja kohusetundlik
- eesti ja vene keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
- konkurentsivõimelist töötasu
- sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas Peterburi teel.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Tööpakkumise number
#343262

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 3.41 €/tunnis
Kuulutus aegub:
26. mai 2014
Kuulutus sisestati:
20. mai 2014

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.

Vaata rohkem

Laotöötaja