LAOTÖÖTAJA
Tööpakkumise number #730162

LAOTÖÖTAJA

Elke Mustamäe
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Varuosade jm kaupade vastuvõtt, koguste ja seisukorra kontrollimine

  • Kaupade nõuetekohane ladustamine ja dokumentatsiooni haldamine

  • Kaupade komplekteerimine ja väljastamine ning dokumentide vormistamine

  • Varuosade otsing programmist Microcat

  • Varuosade tarnimine programmis AutoMaster

  • Lao korrashoid ja inventuuride teostamine

Ootused kandidaadile

  • Tahad ja saad teha laotööd, ka füüsilist vastupidavust nõudvat

  • Oled korrektne, täpne ja lojaalne

  • Oled iseseisev ning oskad aega kasutada ja töid järjestada

  • Oskad kasutada arvutit

  • Oled elurõõmus ja hea kaaslane meeskonnas

  • Hea, kui omad piisavalt teadmisi, mida rakendama hakata

  • Kasuks B-kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

  • Tööd esmaspäevast reedeni

  • Iseseivust tööde teostamisel ja professionaalset juhendamist

  • Vaheldusrikast tööd sõbralikus meeskonnas

  • Võimalust töötada ägedas autoettevõttes

Tööpakkumise number
#730162

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2021
Kuulutus sisestati:
14. september 2021
LAOTÖÖTAJA LAOTÖÖTAJA

Töötame Elkes juba 30 aastat selle nimel, et meie kliendid tunneksid end oodatuna. Oleme meeskonnana läbi ja lõhki Toyota asjatundjad. Meie organisatsiooni väärtused põhinevad austusel kolleegi, kliendi ja keskkonna vastu. Oleme avatud ja teeme tööd põhjalikult. Meile meeldivad autod ja me armastame oma tööd, teeme seda kirega ja pühendunult. Meie meeskonna liikmena saad osa ühe Baltikumi suurima autoettevõtte ja maailma ühe enimmüüdava automargi põnevast maailmast.

Lisainfo:
+372 502 5441
www.elke.ee

Vaata rohkem

LAOTÖÖTAJA
LAOTÖÖTAJA