Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54779

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • kaupade vastuvõtt,
  • komplekteerimine,
  • klientide teenindamine,
  • inventuuridel osalemine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame

  • vastutustunnet,
  • täpsust,
  • head suhtlemisoskust,
  • head eesti keele oskust, vene keele oskust suhtlemistasandil,
  • arvuti kasutamise oskust.

Kasuks tuleb elektrimaterjalide tundmine.

konkurentsivõimelist palka, kaasaegset töökeskkonda, arenguvõimalusi.

Tänu töötajatele mõeldud soodustusele ja heale meeskonnale oli Elektroskandia AS 2005. aastal Töötajasõbralike ettevõtete top-is 16. kohal.

Lisainfo

CV-d palume saata läbi CV Keskuse või meilile cv£elektroskandia.ee kuni 21. novembrini 2005.

Lisainfot ettevõtte kohta leiate www.elektroskandia.ee

Tööpakkumise number
#54779
Laotöötaja