Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149954

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laotöötaja vastutab osakonnas kaupade ladustamise, komplekteerimise ning väljastamise eest.
Laotöötaja haldab ja arendab laosüsteemi, korraldab inventuure.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame

  • vastutustunnet,
  • täpsust,
  • head suhtlemisoskust,
  • head eesti keele oskust, vene keele oskust suhtlemistasandil,
  • arvuti kasutamise oskust.

Kasuks tuleb elektrimaterjalide tundmine.

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka, koolitust,
kaasaegset töökeskkonda, arenguvõimalusi.

Lisainfo

Lisainfot ettevõtte kohta leiate www.elektroskandia.ee

Töökoht asub Peterburi tee 62A aadressil.
Tööaeg on esmaspäevast reedeni kella 8-17ni.
Lisaks laotöötajale töötab osakonnas osakonnajuhataja, neli müügiinseneri ja müügiassistent.

Tööpakkumise number
#149954

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2008
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2008

Elektroskandia AS on elektrimaterjalide ja -seadmete ning ventilatsioonimaterjalide ja -seadmete hulgimüügifirma. Elektroskandia AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Hagemeyer, mis on üks suuremaid elektrimaterjalide hulgimüügikette Euroopas. Elektroskandias töötab 73 inimest kuues müügiesinduses: Tallinnas(2), Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Kuressaares.

Vaata rohkem

Laotöötaja