Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136365

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi töökat ja positiivse ellusuhtumisega laotöötajat, kelle põhiülesanneteks on:
-kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine
-kaupade ladustamise korraldamine

Ootused kandidaadile

-täpsus, kohusetundlikkus
-eesti keele oskus suhtlemistasandil
-koostöövõime meeskonnas
-hea füüsiline vorm

Kasuks tuleb:
-kahveltõstukiga töötamise kogemus
-valmidus lähetusteks
-vene keele valdamine suhtlustasandil

Soovitav on:
-lihtsamate remonditööde teostamise oskus
-algteadmised klienditeenindusest

Ettevõte pakub

-konkurentsivõimelist töötasu
-hea töö korral preemia
-koolitust
-meeldivat kollektiivi
Kindlasti arvestame sinu heade ideedega töö paremaks korraldamiseks.

Lisainfo

Tööaeg on 08:30-17:30. Sobivuse korral saab tööga alustada koheselt.

Tööpakkumise number
#136365

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2008

Eesti Soojustuskeskus on alates 1999. aastast tegutsev ja kiirelt arenev nooruslik ettevõte, kelle põhitegevuseks on soojustus- ja isolatsioonimaterjalide müük ning konsultatsioon. Esindatuna nii Tallinnas kui Tartus on meie peamiseks eesmärgiks olla hea ja usaldusväärne partner oma klientidele.

Vaata rohkem

Laotöötaja