Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #97596

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade komplekteerimine
kaupade laadimine
transporttööde teostaminekauba

Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus ja täpsus
korrektsus

Ettevõte pakub

rahvusvahelist töökeskkonda
motiveerivat töötasu
eneseteostamise ja -täiendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#97596

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. märts 2007
Kuulutus sisestati:
1. märts 2007

Deutsche Post World Net Grupp, mida esindavad kaubamärgid Deutsche Post, DHL ja Deutsche Postbank, on üks maailma suurimatest ning konkurentsivõimelisematest logistikateenuse pakkujatest. Alates 2003 aastast on meie ekspress- , veo- ning logistikateenused koondatud ühe ülemaailmse kaubamärgi – DHL- alla.

Vaata rohkem

Laotöötaja