Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139236

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade vastuvõtt
  • kaupade teisaldamine laos
  • kaupade komplekteerimine ja väljastamine

Ootused kandidaadile

  • vanus alates 20-st eluaastast
  • valmisolek füüsiliseks tööks
  • kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus

Ettevõte pakub

  • tublile töötajale stabiilset tööd ja sissetulekut
  • meeskonnakoolitust
  • sõbralikke töökaaslasi

Tööpakkumise number
#139236

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2008

Värbamiskeskuse kliendiks on Cape Baltic OÜ. Cape Baltic on rõivaste hulgimüügifirma, mis pakub laias valikus laste-, noorte-, meeste- ja naisterõivaid. Cape Baltic esindab järgmisi tuntud ja kvaliteetseid kaubamärke: Madonna, Tomster, Pepe Jeans, Motion Wear, Max Collection jt.

Vaata rohkem

Laotöötaja