Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 619881

Tööpakkumise number

619881

Töö kirjeldus

Töö toimub elektrimaterjalidega tegelevas kesklaos Lasnamäel.
Kauba vastuvõtt sisaldab kauba kontrolli, mahalaadimist, asukohtadele paigutamist.
Kauba väljastus sisaldab komplekteerimist, kauba pakkimist ja laadimist veovahendile.
Tööaeg : E - R 8:00 - 17:00

Nõudmised kandidaadile

Töötahe ja kohusetunne.
Füüsiliselt hea vorm.
Kasuks tuleb varasem laotöö kogemus ja tõstukijuhtimise oskus.

Ettevõte pakub

Töötasu 6,- € tunnis (bruto)
30,- € kuus toidu - või spordikompensatsiooni
Hooajalist tööd vähemalt , sobivusel pikaajaline töösuhe.
Töö sobib meesterahvale.

Lisainfo

Otsime laotöötajat elektrimaterjalide lattu.
Töö sobivusel pikaajaline töösuhe.
Asukoht Lasnamäel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
24. september 2019
Brutopalk:
Alates 6.00 €/t

AstraStar OÜ (endine VMP Group) on Eesti päritolu personaliteenuseid pakkuv ettevõte.
Tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis.
Pakume oma koostööpartneritele lühi- ja pikaajalisi personaliteenuseid milledeks on värbamisteenused, personalirent ning erinevad allhanketeenused.
Oleme Soome VMP Group-i ametlik koostööpartner Baltikumis.