Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120708

Tööpakkumise number

120708

Töö kirjeldus

lattu sisse tulevate kaupade vastuvõtmisel, ladustamisel ja väljastamisel osalemine;
vajadusel laotõstukiga töötamine;
kaupade komplekteerimine ja väljastamine;
kauba peale- ja mahalaadimine;

Nõudmised kandidaadile

kohusetundlikkus ja ausus;
initsiatiivikus ja iseseisvus;
soovitavalt töötamise kogemus laos ja tõstukijuhina;

Ettevõte pakub

tööd edukas ja arenevas ettevõttes;
heale töötajale head palka;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. september 2007
Kuulutus sisestati:
24. august 2007

AR Agentuuri AS on 1994 a. loodud eesti erakapitalil baseeruv finants- ja logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Aastast 1994 a. pakume tolliteenuseid ning tollialaseid konsultatsioone. Aastatega on lisandunud pakutavate teenuste hulka rahvusvaheliste vedude korraldamine, laologistikateenused ning raamatupidamisteenused. Meie eesmärgiks on personaalne lähenemine iga kliendi vajadustele läbi professionaalse ja sõbraliku meeskonna ning logistiliselt soodsa asukoha.