Värsked tööpakkumised

Laotöötaja Tallinna Ülemiste Jyski

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 562577

Tööpakkumise number

562577

Firma nimi peidetud Laotöötaja Tallinna Ülemiste Jyski

Töö kirjeldus

Vastutusalad:
• organiseerida kaupade vastuvõtmine, ladustamine, paigutamine;
• kaupade komplekteerimine, väljastamine laost (töö tõstukiga ja roklaga), vastava dokumentatsiooni koostamine, haldamine, arhiveerimine;kaupade väljapanek vastavalt müügikontseptsioonile;
• kaupluse müügisaali ja lao korrashoid;
• sõbraliku ja abistava klienditeeninduse osutamine;
• müügi- ja tootekoolitustel osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
• Peab lugu puhtusest ja korrast;
• meeldib abistada ja nõustada kliente;
• head füüsilist vastupidavust;
• on võimeline vastupidama suurele töökoormusele;
• eesti keele oskus suhtlustasandil;

Lisainfo

Oleme tänulikud kõikidele kandideerijatele, kuid võtame ühendust vaid järgmisesse valikuvooru edasipääsenutega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. november 2018
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2018
Brutopalk:
Alates 900 EUR kuus

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud
alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 9 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 150 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.