Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #388186

Laotöötaja-suveabiline

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Organiseerida kaupade vastuvõtmine, ladustamine, paigutamine vastavalt müügikontseptsioonile;
- Kaupade komplekteerimine, väljastamine laost (töö tõstukiga ja roklaga), vastava dokumentatsiooni koostamine, haldamine, arhiveerimine;
- Kaupluse müügisaali ja lao korrashoid;
- Kaupade väljapanek vastavalt JYSKi standarditele;
- Sõbraliku ja abistava klienditeeninduse osutamine, aktiivne müük;
- Müügi-ja tootekoolitustel osalemine;

Nõudmised kandidaadile

- Eelistab füüsilist ja liikuvat tööd;
- Hea füüsiline vorm;
- Meeldib teenindada kliente ja aidata inimesi;
- Peab lugu puhtusest ja korrast;
- Meeldivad tooted, mida JYSKis müüakse;
- On initsiatiivne, näeb ise, mida on vaja teha;
- Julgus suhelda nii eesti kui vene keeles;
- Aus ja kohusetundlik;

Ettevõte pakub

- Väljaõpet ja koolitusi;
- Põhipalka + eesmärkide täitmisel müügiboonuseid;
- Tublimatele ja aktiivsematele ettevõttesisest karjääri;
- Põnevaid müügivõistlusi ja lisaboonuseid;
- Iga kuu parimatele töötajatele lisaboonust;
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda;
- Ühisüritusi;
- Töökohta rahvusvahelises ja stabiilses organisatsioonis.

Lisainfo

Töö iseloomust ja raskuste teisaldamise tõttu on töö sobilik eelkõige meesterahvastele

Tööpakkumise number
#388186

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 524 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2015

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud
alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 9 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 150 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.

Vaata rohkem